Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Titel: Asbak
Fabrikant: A.V.E.M.
Plaats: Murano
Land: Italië
Materiaal: Glas
Hoogte: 5 cm
Diameter: 13 Cm
Conditie: Uitstekend
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Middelharnis, Nederland |
Objectlocatie | Middelharnis, Nederland |
Starttijd | 31-5-2018 om 10:04 |
Eindtijd | 10-6-2018 om 15:28 |