3. Specials
  5. Exclusive Special (> 800 euro)

Exclusive Special (> 800 euro)

Een Special gevuld met exclusieve kunstwerken! Alle werken die in deze Special worden aangeboden hebben een minimale veilingwaarde van 800 euro.

Zelf een exclusief kunstwerk aanbieden?
De werken in de veiling zullen door de veilingmeester beoordeeld worden of deze niet te duur zijn aangeboden en voldoen aan een minimaal getaxeerde veilingwaarde van € 800. De werken kunnen aangeboden met een openingsbod € 800 of hoger. Het is ook toegestaan om werken vanaf 10 euro te laten starten. Voorwaarde is dus wel dat het werk een minimale veilingwaarde van € 800 heeft.

Michel Rabanelly - "Afrik Hache" 2005 - signiert - exklusive Gemälde auf 2 Seiten - UNIKAT kopen? Bied vanaf 800!
Michel Rabanelly (1957) Frans "Afrik Hache" 2005 - gesigneerd - exclusief beschildering aan 2 zijden - UNIEK
Afmetingen73 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 1000!
Nobless (1987) Frans His Airness
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen75 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 1000!
David Law (1967) Frans Crypto Al Pacino
TechniekFotocollage
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 925!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Schepen in de Rotterdamse haven
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 925
Erwin de Vries - Ingelijste gemengde techniek: "Naakte vrouw" - 1997 kopen? Bied vanaf 799!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Ingelijste gemengde techniek: "Naakte vrouw" - 1997
Afmetingen65 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977
Afmetingen90.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Karel Appel - litho: Girl on a donkey (bleu) - 1967 kopen? Bied vanaf 1295!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands litho: Girl on a donkey (bleu) - 1967
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.295
Eric Hirdes - zeer groot acryl op doek - 2007 kopen? Bied vanaf 995!
Eric Hirdes (1956) Nederlands zeer groot acryl op doek - 2007
TechniekAcryl
Afmetingen172 x 192 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Sam Middleton - Ingelijste gemengde techniek: "Drum Beat - 2002 kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Ingelijste gemengde techniek: "Drum Beat - 2002
Afmetingen38.5 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Rien Goené - Actie kopen? Bied vanaf 850!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Actie
TechniekBrons
Afmetingen25 x 29 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
Lucebert - Schelpdier kopen? Bied vanaf 1150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Schelpdier
Afmetingen51.2 x 41.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.150
Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen135 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Francois Boisrond - Kerst kopen? Bied vanaf 5000!
Francois Boisrond (1959) Frans Kerst
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.000
Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 800!
Bernard Remusat (1953) Frans “REG”
Afmetingen130 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Richard Lee Barton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 800!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans Zonder titel
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Erwin Olaf - Foto incl boek: "Own" luxe editie - 2011 (19 kg zwaar, 368 pagina's) kopen? Bied vanaf 1999!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands Foto incl boek: "Own" luxe editie - 2011 (19 kg zwaar, 368 pagina's)
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen47 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.999
Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1495!
Anton Fortuin (1880-1967) Nederlands Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951
TechniekHout
Afmetingen38 x 14.5 x 12.7 cm (h x b x d)
Gewicht2446 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.495
Jits Bakker - Bronzen beeld: Brandweerman op ladder - 1993 kopen? Bied vanaf 1250!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands Bronzen beeld: Brandweerman op ladder - 1993
TechniekBrons
Afmetingen15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.250
Maya Wildevuur - Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha kopen? Bied vanaf 895!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha
TechniekBrons
Afmetingen68 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht17300 g
€ 895
Nathanael Neujean - Gepatineerd bronzen beeld: groep van 3 figuren kopen? Bied vanaf 1499!
Nathanael Neujean (1923) Belgisch Gepatineerd bronzen beeld: groep van 3 figuren
TechniekBrons
Afmetingen33 x 14 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht4260 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.499
Marli Hommel - Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 799!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst)
Afmetingen84 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Piet Tuytel - Metalen sculpturen: Key series - 1998 kopen? Bied vanaf 799!
Piet Tuytel (1956) Nederlands Metalen sculpturen: Key series - 1998
TechniekAluminium
Afmetingen26.5 x 13.5 x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 799