3. Specials
  5. Klassiek Special <1950

Klassiek Special <1950

Deze Klassiek Special staan werken die voor 1950 zijn vervaardigd, met een minimale veilingwaarde van 150 euro of meer.* Dit kunnen schilderijen, tekeningen, grafiek of beelden zijn.

(*Of vanaf 1 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 150 euro)

Er worden 5 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Carel Allard - Hinnekend paard naar Paulus Potter kopen? Bied vanaf 175!
Carel Allard - Hinnekend paard naar Paulus Potter

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKampR

Jaartal1680
TechniekEts
Afmetingen16.8 cm x 24.2 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem Wagenaar - surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 150!
Willem Wagenaar - surrealistische voorstelling

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

Jaartal1931
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Dujardin - Os en ezel kopen? Bied vanaf 150!
Karel Dujardin - Os en ezel

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKampR

Jaartal1650
TechniekEts
Afmetingen15.3 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Anton Kerssemakers - Olieverf op doek, Landschap met wassende vrouw kopen? Bied vanaf 1000!
Anton Kerssemakers - Olieverf op doek, Landschap met wassende vrouw

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1894
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Karel Dujardin - Twee varkens kopen? Bied vanaf 150!
Karel Dujardin - Twee varkens

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKampR

Jaartal1656
TechniekEts
Afmetingen12.4 cm x 15.4 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt