3. Specials
  5. CoBrA Special

CoBrA Special

Deze CoBrA-Special is voor alle liefhebbers van deze revolutionaire kunstenaarsbeweging!

Wilt u een item in deze Special plaatsen?
De volgende kunstenaars zijn toegestaan:

Nederland: Karel Appel, Eugène Brands, Constant, Corneille, Jan Elburg, Gerrit Kouwenaar, Lucebert, Jan Nieuwenhuys, Anton Rooskens, Shinkichi Tajiri, Theo Wolvecamp, Bram Bogart, Lotti van der Gaag, Wim de Haan, Piet Ouborg, Bert Schierbeek, Dora Tuynman, Ferdi, Henny Riemens.

België: Pierre Alechinsky, Christian Dotremont, Joseph Noiret, Louis van Lint, Reinhoud, Raoul Ubac, Serge Vandercam, Jan Cox, Pol Bury.

Denemarken: Else Alfelt, Mogens Balle, Ejler Bille, Sonja Ferlov, Henry Heerup, Egill Jacobsen, Robert Jacobsen, Asger Jorn, Erik Ortvad, Carl-Henning Pedersen.

Overige: Karl Otto Gotz (DE), Jean-Michel Atlan (FR), Jacques Doucet (FR), Stephen Gilbert (UK) Anneliese Hager (DE), William Gear (UK), Madeleine Szemere Kemeny (HON), Ernest Mancoba (ZA), Anders Osterlin (SE)

Corneille - Ciel tropical, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ciel tropical, litho (netjes ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Constant - Ingelijste aquarel: 'Rustende amazone' - 1987 kopen? Bied vanaf 3995!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste aquarel: 'Rustende amazone' - 1987
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.995
Egill Jacobsen - Vliegerhoofd, litho (groot) kopen? Bied vanaf 325!
Egill Jacobsen (1910-1998) Deens Vliegerhoofd, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Karel Appel - In Action They Revealed The Mainspring of Their Beauty, litho kopen? Bied vanaf 225!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands In Action They Revealed The Mainspring of Their Beauty, litho
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 225
Corneille - Le marin, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le marin, zeefdruk (mooi ingelijst)
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - La chanson du mal-aimé, litho kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La chanson du mal-aimé, litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - Soleil noir du Grand Tunal, litho kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Soleil noir du Grand Tunal, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - Histoire des état et empire de la lune et du soleil, litho kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Histoire des état et empire de la lune et du soleil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Le baobab, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le baobab, zeefdruk (mooi ingelijst)
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - Sous le charme de l’oiseau, litho kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sous le charme de l’oiseau, litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - Soleil vert de Coatzacoalcos, litho kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Soleil vert de Coatzacoalcos, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - Twee koffiekoppen - 2006 kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Twee koffiekoppen - 2006
Afmetingen 7.5 x 7 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Corneille - Litho: Visage de la lune, visage de la terre - 1975 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Visage de la lune, visage de la terre - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Corneille - Gepolychromeerde reliëf, in zilver: Vliegende vogel kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gepolychromeerde reliëf, in zilver: Vliegende vogel
Techniek Zilver
Afmetingen 49 x 57 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 319
2 biedingen
Ronald Tolman - Constant, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Constant, ets (groot)
Techniek Ets
Afmetingen 79 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Corneille - Seduction - 87/200 - 1993 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Seduction - 87/200 - 1993 - Handgesigneerd
Afmetingen 123 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Constant - Litho: Comic act - 1976 kopen? Bied vanaf 599!
Constant (1920-2005) Nederlands Litho: Comic act - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Bram Bogart - zonder titel kopen? Bied vanaf 650!
Bram Bogart (1921-2012) Nederlands Belgisch zonder titel
Afmetingen 82 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 650
1 bieding
Corneille - Le grand nu bleu - 99/130 - 1986 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le grand nu bleu - 99/130 - 1986 - Gesigneerd
Afmetingen 125 x 144 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500