3. Specials
  5. Schilderijen op doek/paneel Special

Schilderijen op doek/paneel Special

In deze special kunnen schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op paneel of doek. Deze werken dienen een openingsbod te hebben van 150 euro of hoger. (Of vanaf 1 euro met een veilingwaarde van minimaal 150 euro)

Er worden 79 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Hans Innemee - Schilderij: The beauty of emptiness - 2001(zeer groot werk!) + certificaat! kopen? Bied vanaf 3500!

Hans Innemee - Schilderij: The beauty of emptiness - 2001(zeer groot werk!) + certificaat!

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
Afmetingen122 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hans Innemee - gemengde techniek op doek: waiting for the nightboat to Cairo - 2005 kopen? Bied vanaf 3500!

Hans Innemee - gemengde techniek op doek: waiting for the nightboat to Cairo - 2005

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2005
Afmetingen95 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek:abstracte compositie kopen? Bied vanaf 2999!

Charlotte Molenkamp - olieverf op doek:abstracte compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen138 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Kaay - Olieverf op doek: Figuren op een dorpsplein kopen? Bied vanaf 1250!

Cornelis Kaay - Olieverf op doek: Figuren op een dorpsplein

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 2995!

Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek(Groot werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen103 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rode vis in wit kopen? Bied vanaf 2999!

Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rode vis in wit

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen113 cm x 143 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Vendel - geometrisch schilderij - 2011 kopen? Bied vanaf 295!

Frans Vendel - geometrisch schilderij - 2011

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2011
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984 kopen? Bied vanaf 2995!

Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1984
Afmetingen136 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!) kopen? Bied vanaf 1350!

Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen112 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - acryl op board: zelfportret (uncontrollable urge) - 2004 kopen? Bied vanaf 199!

Peter Klashorst - acryl op board: zelfportret (uncontrollable urge) - 2004

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 299!

Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van 2 figuren (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 1050!

Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van 2 figuren (prachtige lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen113 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Gemengde techniek: Abwehr - 1992 kopen? Bied vanaf 395!

Hans Vanhorck - Gemengde techniek: Abwehr - 1992

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969) kopen? Bied vanaf 2750!

Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard kopen? Bied vanaf 1050!

Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
Afmetingen103 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor kopen? Bied vanaf 250!

Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1986 kopen? Bied vanaf 155!

Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1986

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1989 kopen? Bied vanaf 155!

Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1989

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
Afmetingen81.5 cm x 91.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 595!

Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Richard Smeets - Olieverf op doek: denkend aan Holland" - 1995 kopen? Bied vanaf 995!

Richard Smeets - Olieverf op doek: denkend aan Holland" - 1995

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1995
Afmetingen128 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Chris Berens - Gemengde techniek op hout - 2001 kopen? Bied vanaf 750!

Chris Berens - Gemengde techniek op hout - 2001

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
Afmetingen75 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre van Soest - Olieverf op doek: Insekten II - 1968 kopen? Bied vanaf 995!

Pierre van Soest - Olieverf op doek: Insekten II - 1968

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1968
Afmetingen66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Astrid Engels - acryl op doek kopen? Bied vanaf 225!

Astrid Engels - acryl op doek

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAcryl
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Astrid Engels - acryl op doek

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAcryl
Afmetingen17.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!

Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1965
Afmetingen67 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans kopen? Bied vanaf 295!

Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen57.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Stef Jurrien - Olieverf op doek: Uitzicht op het meer met reflecterende bomen kopen? Bied vanaf 299!

Stef Jurrien - Olieverf op doek: Uitzicht op het meer met reflecterende bomen

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Rik van Iersel - acrylverf op doek - 1992 kopen? Bied vanaf 495!

Rik van Iersel - acrylverf op doek - 1992

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wil Willemsen - Confidenties - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!

Wil Willemsen - Confidenties - Ingelijst

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2001
TechniekAcryl
Afmetingen97 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Prent - acryl op board - 1986 kopen? Bied vanaf 495!

Gerard Prent - acryl op board - 1986

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekAcryl
Afmetingen45.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Olieverf op doek - 1963 kopen? Bied vanaf 1100!

Jan Montyn - Olieverf op doek - 1963

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
Afmetingen54.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004 kopen? Bied vanaf 250!

Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!

Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2001
TechniekAcryl
Afmetingen87 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Vrielink - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 945!

Nico Vrielink - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yvan Theys - Olieverf op board, Ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 995!

Yvan Theys - Olieverf op board, Ingelijst - 1996

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1996
Afmetingen72 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Rik van Iersel - olieverf op doek uit 1996 kopen? Bied vanaf 599!

Rik van Iersel - olieverf op doek uit 1996

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Liesbeth Rahder - "Compositie 6" - origineel en groot werk uit 1992 kopen? Bied vanaf 150!

Liesbeth Rahder - "Compositie 6" - origineel en groot werk uit 1992

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1992
Afmetingen111 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frits van der Zander - Olieverf op doek: landschap - 1990(zeer groot) kopen? Bied vanaf 1350!

Frits van der Zander - Olieverf op doek: landschap - 1990(zeer groot)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen104 cm x 134.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Liesbeth Rahder - "Compositie 7" - origineel en groot werk uit 1992 kopen? Bied vanaf 150!

Liesbeth Rahder - "Compositie 7" - origineel en groot werk uit 1992

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schonk - Olieverf op canvas: fazanten paar kopen? Bied vanaf 399!

Jan Schonk - Olieverf op canvas: fazanten paar

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques van Erven - abstract schilderij - 1989 kopen? Bied vanaf 199!

Jacques van Erven - abstract schilderij - 1989

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Simon de Heer - Meertje van Caprera, Kennemer Duinen. kopen? Bied vanaf 450!

Simon de Heer - Meertje van Caprera, Kennemer Duinen.

Geplaatst doorliesko

Afmetingen62 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Permeke - Landschap kopen? Bied vanaf 500!

Paul Permeke - Landschap

Geplaatst doorPeterImandt

Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Gust Romijn - olieverf op doek: Village - 1956 kopen? Bied vanaf 1495!

Gust Romijn - olieverf op doek: Village - 1956

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1956
Afmetingen71.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim van den Anker - Stadsgezicht Wijk bi Duurstede met Grote Kerk - Olieverf kopen? Bied vanaf 175!

Wim van den Anker - Stadsgezicht Wijk bi Duurstede met Grote Kerk - Olieverf

Geplaatst doormameren

Afmetingen60 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Phil Grisel - Liggend Naakt - Olieverf kopen? Bied vanaf 295!

Phil Grisel - Liggend Naakt - Olieverf

Geplaatst doormameren

Jaartal1951
Afmetingen63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - acryl/spuitbus op doek kopen? Bied vanaf 4500!

Herman Brood - acryl/spuitbus op doek

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Elbert Hooijberg - Olieverf op doek: landschap met molen kopen? Bied vanaf 349!

Elbert Hooijberg - Olieverf op doek: landschap met molen

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: Brain Drain - 1989 kopen? Bied vanaf 3995!

Herman Brood - Gemengde techniek op doek: Brain Drain - 1989

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst