3. Specials
  5. Klassieke Kunst Special > 200 euro

Klassieke Kunst Special > 200 euro

In deze Special treft u bloemstillevens, landschappen, interieurs en stadsgezichten en andere klassieke thema's binnen de kunstgeschiedenis. De werken in deze Special zijn vervaardigd voor 1950. Naast schilderijen is het ook mogelijk om klassieke beelden, tekeningen of andere werken vervaardigd voor 1950 aan te bieden, mits deze eem minimale waarde hebben van 200 euro.

Zelf een klassiek kunstwerk plaatsen in deze Special?
Voor alle items in deze Special geldt een minimaal openingsbod (en veilingwaarde) van 200 euro. Alleen werk dat gedateerd is voor 1950 kan worden aangeboden.

Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Claas Prins - Amsterdams havengezicht uit de jaren '50 kopen? Bied vanaf 375!
Claas Prins (1903-1968) Nederlands Amsterdams havengezicht uit de jaren '50
Afmetingen70 x 129.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Evert Moll - Olieverf op doek, Bedrijvigheid in haven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Olieverf op doek, Bedrijvigheid in haven - Ingelijst
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Willem Frederik Noordijk - landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes kopen? Bied vanaf 350!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen kopen? Bied vanaf 1450!
Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) Nederlands Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.450
Dirk Filarski - Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn kopen? Bied vanaf 2850!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.850
Willem G.F. Jansen - Olieverf op doek, Hooischuit aan kade - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Olieverf op doek, Hooischuit aan kade - Ingelijst
Afmetingen48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Alice Frey - de "enige" leerlinge van James Ensor - landschap met figuren kopen? Bied vanaf 600!
Alice Frey (1895-1981) Belgisch de "enige" leerlinge van James Ensor - landschap met figuren
TechniekAquarel
Afmetingen28.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Anton Smeerdijk - olieverf op doek - slootje in polder nabij Kortenhoef kopen? Bied vanaf 225!
Anton Smeerdijk (1885-1965) Nederlands olieverf op doek - slootje in polder nabij Kortenhoef
Afmetingen28 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1250!
Joub Wiertz (1893-1966) Nederlands Boerenhoeve
Afmetingen95 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.250
Theo Mooyman - botter voor de kust kopen? Bied vanaf 250!
Theo Mooyman (1938-1991) Nederlands botter voor de kust
Afmetingen60 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
James Gillray - A Peep at Christies;–or–Tally-ho & his Nimeny-pimeney taking the Morning Lounge kopen? Bied vanaf 200!
James Gillray (1756-1815) Engels A Peep at Christies;–or–Tally-ho & his Nimeny-pimeney taking the Morning Lounge
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jan Sirks - Stadhuisbrug Utrecht kopen? Bied vanaf 200!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Stadhuisbrug Utrecht
TechniekEts
Afmetingen35 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Franciscus Leonardus Corsius - Franciscus Leonardus Corsius, zeegezicht met zeilboot kopen? Bied vanaf 100!
Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013) Nederlands Franciscus Leonardus Corsius, zeegezicht met zeilboot
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Max Bueno de Mesquita - Stilleven met fles kopen? Bied vanaf 300!
Max Bueno de Mesquita (1913-2001) Nederlands Stilleven met fles
Afmetingen64 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Alexander van Noort - Olieverf op doek, Sluis IJmuiden met rode vuurtoren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Olieverf op doek, Sluis IJmuiden met rode vuurtoren - Ingelijst
Afmetingen44.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Harmen Klaas Post - Onbekend stadsgezicht kopen? Bied vanaf 450!
Harmen Klaas Post (1907-1995) Nederlands Onbekend stadsgezicht
Afmetingen80 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
J.A. Hesterman (jr.) - Olieverf op paneel, Dorp aan het IJsselmeer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
J.A. Hesterman (jr.) (1877-1955) Nederlands Olieverf op paneel, Dorp aan het IJsselmeer - Ingelijst
Afmetingen43.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Albert Servaes - Bijbel lezende monnik kopen? Bied vanaf 200!
Albert Servaes (1883-1966) Belgisch Zwitsers Bijbel lezende monnik
Afmetingen28.8 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Anthonie Pieter Schotel - Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst
Afmetingen60 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 750
Jaap Wigersma - Olieverf op doek, Kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Jaap Wigersma (1877-1957) Nederlands Olieverf op doek, Kerk - Ingelijst
Afmetingen80.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Jan Kelderman - De schreierstoren in Amsterdam kopen? Bied vanaf 155!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands De schreierstoren in Amsterdam
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 155
Paul Van De venne - Zeegezicht met ondergaande zon kopen? Bied vanaf 350!
Paul Van De venne (1870-1954) Belgisch Zeegezicht met ondergaande zon
Afmetingen115 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Hendrik Pieter Groen - Boerenerf kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Nederlands Boerenerf
Afmetingen76 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Piet de Regt - Vaart met ophaalbrug kopen? Bied vanaf 200!
Piet de Regt (1877-1960) Nederlands Vaart met ophaalbrug
Afmetingen92 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200
Jan Bevort - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen80.5 x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!
Isabella von Mikulicz-Breyer (1887-1973) Tsjechisch Portret jongen.
Afmetingen44 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 300!
Wijnand van Lieshout (1940) Nederlands Zittende vrouw
Afmetingen81 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 300
Rudi Polder - Luministisch landschap kopen? Bied vanaf 325!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Luministisch landschap
Afmetingen77 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag kopen? Bied vanaf 275!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Fransiscus Everbag
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 275
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels kopen? Bied vanaf 200!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Gerhard Arij Ludvig Munthe - Botters in de haven van Volendam kopen? Bied vanaf 2550!
Gerhard Arij Ludvig Munthe (1875-1927) Nederlands Duits Noors Botters in de haven van Volendam
Afmetingen40 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 2.550
Frans Everbag - Portret van Maria Christina Everbag. kopen? Bied vanaf 375!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Maria Christina Everbag.
Afmetingen43 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Jan van Anrooy - Haven Gezicht ( Zeeland ? ) kopen? Bied vanaf 195!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands Haven Gezicht ( Zeeland ? )
Afmetingen58 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Bob Pestman - Afgemeerd in Hoorn kopen? Bied vanaf 30!
Bob Pestman (1931) Nederlands Afgemeerd in Hoorn
TechniekAcryl
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Frederik George Lodewijk du Mee - Bloemstuk stilleven kopen? Bied vanaf 220!
Frederik George Lodewijk du Mee (1879-1957) Nederlands Bloemstuk stilleven
TechniekTempera
Afmetingen88 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220
Maria Sybilla Merian - Nr. XXX “Saule a feuille large” kopen? Bied vanaf 150!
Maria Sybilla Merian (1647-1717) Duits Nr. XXX “Saule a feuille large”
TechniekGravure
Afmetingen19.2 x 16.4 cm (h x b)
€ 150
Ewoud de Kat - Straatje in Zeeland kopen? Bied vanaf 225!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Straatje in Zeeland
Afmetingen25 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Maria Sybilla Merian - Nr. XCVI “Saule rouge fleuri” kopen? Bied vanaf 150!
Maria Sybilla Merian (1647-1717) Duits Nr. XCVI “Saule rouge fleuri”
TechniekGravure
Afmetingen18.9 x 14.7 cm (h x b)
€ 150