3. Specials
  5. Klassieke Kunst Special > 200 euro

Klassieke Kunst Special > 200 euro

In deze Special treft u bloemstillevens, landschappen, interieurs en stadsgezichten en andere klassieke thema's binnen de kunstgeschiedenis. De werken in deze Special zijn vervaardigd voor 1950. Naast schilderijen is het ook mogelijk om klassieke beelden, tekeningen of andere werken vervaardigd voor 1950 aan te bieden.

Zelf een klassiek kunstwerk plaatsen in deze Special?
Voor alle items in deze Special geldt een minimaal openingsbod (en veilingwaarde) van 200 euro. Alleen werk dat gedateerd is voor 1950 kan worden aangeboden.

Jozef van Raay - Olieverf op doek , Bloemstilleven – Ingelijst, 63 x 53 cm. kopen? Bied vanaf 200!
Jozef van Raay (1898-1974) Nederlands Olieverf op doek , Bloemstilleven – Ingelijst, 63 x 53 cm.
Afmetingen63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Daniël Stopendaal - Rembrandtplein, A'dam. fictieve koepelkerk - zeer zeldzame en grote gravure kopen? Bied vanaf 250!
Daniël Stopendaal (1672-1726) Nederlands Rembrandtplein, A'dam. fictieve koepelkerk - zeer zeldzame en grote gravure
TechniekGravure
Afmetingen59 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Charles Howard Hodges - kostbare grote mezzotint (!) uit 1802, naar Rembrandt 1633 kopen? Bied vanaf 295!
Charles Howard Hodges (1764-1837) Nederlands Engels kostbare grote mezzotint (!) uit 1802, naar Rembrandt 1633
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 69 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 295
Willy Sluiter - Paard met ruiter kopen? Bied vanaf 380!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Paard met ruiter
TechniekPotlood
Afmetingen57 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Louis Henno - NAAKT OP DE RUG GEZIEN kopen? Bied vanaf 200!
Louis Henno (1903-1990) Belgisch NAAKT OP DE RUG GEZIEN
Afmetingen80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
François Boucher - Femme assise, de profil à droite, jouant de l’eventail kopen? Bied vanaf 400!
François Boucher (1703-1770) Frans Femme assise, de profil à droite, jouant de l’eventail
TechniekGravure
Afmetingen33.0 cm x 22.3 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 400
Ge ter Horst - olieverf op doek | ' Blauwbrug te Amsterdam' | 1943 kopen? Bied vanaf 950!
Ge ter Horst (1907-1997) Nederlands olieverf op doek | ' Blauwbrug te Amsterdam' | 1943
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Germ de Jong - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 750!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands bloemstilleven
Afmetingen75 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Marius Bauer - Ingelijste ets: in Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 395!
TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Jan Tullemans - Stilleven met rode appels kopen? Bied vanaf 190!
Jan Tullemans (1924-2001) Nederlands Stilleven met rode appels
TechniekAquarel
Afmetingen52 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Gerard Hordijk - Ballerina kopen? Bied vanaf 425!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands Ballerina
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Dick Braam - Impressionistisch naakt kopen? Bied vanaf 325!
Dick Braam (1908-1986) Nederlands Impressionistisch naakt
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Hendrik Cornelis Kranenburg - Olieverf op doek, Stadsgezicht Amsterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands Olieverf op doek, Stadsgezicht Amsterdam - Ingelijst
Afmetingen69 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Fredericus van Rossum du Chattel - Visser verzamelt zijn netten kopen? Bied vanaf 1250!
Fredericus van Rossum du Chattel (1856-1917) Nederlands Visser verzamelt zijn netten
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Ben Viegers - Het poortgebouw kopen? Bied vanaf 2000!
Ben Viegers (1886-1947) Nederlands Het poortgebouw
Afmetingen73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Leon Reding - Dame in duinlandschap kopen? Bied vanaf 2500!
Leon Reding (1871) Belgisch Dame in duinlandschap
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Floris Jespers - schilderij op doek, Congolees tafereel, de waterdraagsters kopen? Bied vanaf 1950!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch schilderij op doek, Congolees tafereel, de waterdraagsters
Afmetingen77 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.950
Harlim - Olieverf op doek, Dorpsscène - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Harlim (1945) Indonesisch Olieverf op doek, Dorpsscène - Ingelijst
Afmetingen54 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Anton Mauve (sr.) - Jonge boerin met koeien kopen? Bied vanaf 225!
Anton Mauve (sr.) (1838-1888) Nederlands Jonge boerin met koeien
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Albert-Pierre Dawant - La Barque de saint Julien l'hospitalier kopen? Bied vanaf 200!
Albert-Pierre Dawant (1852-1923) Frans La Barque de saint Julien l'hospitalier
TechniekGravure
Afmetingen56 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Narcisse Virgile Diaz de la Pena - Toegeschreven aan - Kinderen spelen in het bos kopen? Bied vanaf 1500!
Narcisse Virgile Diaz de la Pena (1808-1876) Frans Toegeschreven aan - Kinderen spelen in het bos
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Jan Vos - Landschap kopen? Bied vanaf 1!
Jan Vos (1955) Nederlands Landschap
Afmetingen27 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Maurice Jacques - 19/20ste eeuw olieverf op doek kopen? Bied vanaf 375!
Maurice Jacques Frans 19/20ste eeuw olieverf op doek
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Gerhard Richter - Zonne bome met vaas kopen? Bied vanaf 2000!
Gerhard Richter (1932) Duits Zonne bome met vaas
TechniekAcryl
Afmetingen16 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Piet Schipperus - "Riviergezicht met zeilboten en figuren" - Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 675!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands "Riviergezicht met zeilboten en figuren" - Olieverf op paneel
Afmetingen40 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 675