18fortin
  5. 18fortin

18fortin

Lid sinds 2024 / Gijzegem, België

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Walter Billet - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
Walter Billet (1931-2021) Belgisch Onbekend
Afmetingen90 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Karel De Bauw - Landelijke ruiker kopen? Bied vanaf 200!
Karel De Bauw (1909-2002) Belgisch Landelijke ruiker
Afmetingen68 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Vittorio Tessaro - Capodimonte kopen? Bied vanaf 25!
Vittorio Tessaro (1958) Italiaans Capodimonte
TechniekKunststof
Afmetingen28 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht1 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25