2127
  5. 2127

2127

Lid sinds 2018 / Hattem, Nederland

1 aangeboden items / 18 verkochte items

Märta Laurentzi - Idyll kopen? Bied vanaf 149!
Märta Laurentzi (1916-1975) Zweeds Idyll
Afmetingen67 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149