2127
  3. Ervaren verkoper
  5. 2127

2127

Lid sinds 2018 / Hattem, Nederland

1 aangeboden items / 23 verkochte items

Ru Vunderink - De Provence kopen? Bied vanaf 259!
Ru Vunderink (1927-2021) Nederlands De Provence
Techniek Acryl
Afmetingen 78 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 259
Direct kopen