Märta Laurentzi (1916-1975) Idyll
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 67 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 149