Keith Haring (1958-1990) Keith Haring, design streetart kapstok
Bied mee
Afmetingen | 22 x 50 x 1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 75
Lid sinds 2022 / BUSSUM, Nederland
7 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 31.5 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Kunststof |
Afmetingen | 53.5 x 25 x 18 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 80 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 120 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |