BarbizonArt
  5. BarbizonArt

BarbizonArt

Lid sinds 2019 / Amsterdam, Nederland

6 aangeboden items / 27 verkochte items

Willem G.F. Jansen - Hollands polderlandschap met windmolens kopen? Bied vanaf 888!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Hollands polderlandschap met windmolens
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 888
Rostislas Loukine - Russische boerenfamilie in het bos - kopen? Bied vanaf 444!
Rostislas Loukine (1904-1988) Frans Russisch Russische boerenfamilie in het bos -
Afmetingen 69 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 444
Gerard van Eck - Abstracte compositie n 130 kopen? Bied vanaf 66!
Gerard van Eck (1901-1974) Nederlands Abstracte compositie n 130
Afmetingen 73 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 66
Frenk van Heeswijk - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 66!
Frenk van Heeswijk (1959) Nederlands Vrouwelijk naakt
Techniek Acryl
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 66
Ronald Coffie - Caribisch Portret kopen? Bied vanaf 66!
Ronald Coffie (1944) Caribisch Nederland Caribisch Portret
Afmetingen 92 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 66
Michael & Inessa Garmash - Dagdromen met Teddy kopen? Bied vanaf 77!
Michael & Inessa Garmash (1969) Oekraïens Russisch Dagdromen met Teddy
Techniek Giclée
Afmetingen 76 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 77