Wim Bosma (1902-1985) Prinseneiland Amsterdam
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 54 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 475