Bergh
  5. Bergh

Bergh

Lid sinds 2014 / Badhoevedorp, Nederland

4 aangeboden items / 67 verkochte items

Wim de Haan - Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd 1956 kopen? Bied vanaf 380!
Wim de Haan (1913-1967) Nederlands Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd 1956
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 380
Anton Heyboer - unieke vroege ets met afbeelding figuur kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands unieke vroege ets met afbeelding figuur
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Marcel van Eeden - Houtskooltekening van een trambestuurder - in prijs verlaagd - kopen? Bied vanaf 500!
Marcel van Eeden (1965) Nederlands Houtskooltekening van een trambestuurder - in prijs verlaagd -
Techniek Houtskool
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 500