Lid sinds 2024 / Geldermalsen, Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 94 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 38 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |