Lid sinds 2023 / Den Helder, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 51.6 x 37.7 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |