Bonidee
  5. Bonidee

Bonidee

Lid sinds 2013 / Larnagol, Frankrijk

8 aangeboden items / 2 verkochte items

Frank Rosen - Macho kopen? Bied vanaf 25!
Frank Rosen (1946) Nederlands Macho
Afmetingen61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Frank Rosen - Dodo (een vogel) kopen? Bied vanaf 30!
Frank Rosen (1946) Nederlands Dodo (een vogel)
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Frank Rosen - raceauto kopen? Bied vanaf 30!
Frank Rosen (1946) Nederlands raceauto
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Frank Rosen - Papeete kopen? Bied vanaf 25!
Frank Rosen (1946) Nederlands Papeete
Afmetingen60 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Frank Rosen - De rode ruiter kopen? Bied vanaf 25!
Frank Rosen (1946) Nederlands De rode ruiter
Afmetingen55 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Karel Appel - De Ronde Kant van de Aarde kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands De Ronde Kant van de Aarde
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 500
Frank Rosen - Happy, in Dutch" Blij" kopen? Bied vanaf 25!
Frank Rosen (1946) Nederlands Happy, in Dutch" Blij"
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Frank Rosen - music kopen? Bied vanaf 500!
Frank Rosen (1946) Nederlands music
TechniekAcryl
Afmetingen110 x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500