Borchgreve
  5. Borchgreve

Borchgreve

Lid sinds 2011 / Nuenen, Nederland

9 aangeboden items / 4 verkochte items

Henk van den Bosch - Preparatie kopen? Bied vanaf 1500!
Henk van den Bosch (1960) Nederlands Preparatie
Afmetingen100 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Hans Innemee - Frog by night kopen? Bied vanaf 239!
Hans Innemee (1951) Nederlands Frog by night
Afmetingen53 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 239
Hans Innemee - To wisper, to wonder, to look.. kopen? Bied vanaf 539!
Hans Innemee (1951) Nederlands To wisper, to wonder, to look..
Afmetingen54 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 539
Hans Innemee - About level contact and difference kopen? Bied vanaf 239!
Hans Innemee (1951) Nederlands About level contact and difference
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 239
Hans Innemee - To go to stand to watch and wonder kopen? Bied vanaf 239!
Hans Innemee (1951) Nederlands To go to stand to watch and wonder
Afmetingen38 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 239
Hans Innemee - Relativity of balance kopen? Bied vanaf 239!
Hans Innemee (1951) Nederlands Relativity of balance
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 239
Theo Wolvecamp - Zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Zonder titel
Afmetingen56 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Hans Innemee - To Be kopen? Bied vanaf 335!
Hans Innemee (1951) Nederlands To Be
Afmetingen57 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 335
Anton Heyboer - Onschuld kopen? Bied vanaf 185!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Onschuld
TechniekAcryl
Afmetingen78 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185