Thomas van der Linden - Classical carfuck

Thomas van der Linden - Classical carfuck kopen? Bied vanaf 40!
Thomas van der Linden - Classical carfuck kopen? Bied vanaf 40!Thomas van der Linden - Classical carfuck kopen? Bied vanaf 40!Thomas van der Linden - Classical carfuck kopen? Bied vanaf 40!Thomas van der Linden - Classical carfuck kopen? Bied vanaf 40!Thomas van der Linden - Classical carfuck kopen? Bied vanaf 40!
  • Thomas van der Linden (1952)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen62 x 47 cm (h x b)
Passe-partout85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze (vooral anatomisch) complexe compositie van Thomas van der Linden is alweer 30 jaar oud  maar  de kleuren ogen prima en het werk verkeert in zeer goede staat. Het is dan ook  afkomstig van voormalige kunstuitleen de Krabbedans uit Eindhoven en goed bewaard gebleven.
Een fraai grafisch werk voor de  verzamelaar.

Door Borchgreve aangeboden werken kunnen desgewenst vooraf -op afspraak- worden bezichtigd in onze galerie te Nuenen.

Niet ingelijste werken kunnen we desgewenst voordelig inlijsten in onze eigen lijstenmakerij. Informeer naar de condities.

Vanwege het passe partout kan het werk niet worden verzonden in een koker.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00

Thomas van der Linden (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Borchgreve
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
70 cm
85 cm
47 cm
62 cm
Starttijd22-1-2024 om 14:48
Eindtijd27-1-2024 om 20:05
Openingsbod € 40
ObjectlocatieNuenen,  Nederland