Frans de Kok (1943-2020) Danseresje
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 145 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 2.299