ChristoJones
  5. ChristoJones

ChristoJones

Lid sinds 2020 / Sint-Pieters-Leeuw, België

5 aangeboden items / 1 verkochte items

Frans de Kok - Danseresje kopen? Bied vanaf 2299!
Frans de Kok (1943-2020) Nederlands Danseresje
Afmetingen145 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.299
Frans de Kok - Mijn Dagboek (XXL) kopen? Bied vanaf 1499!
Frans de Kok (1943-2020) Nederlands Mijn Dagboek (XXL)
Afmetingen170 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.499
Silvio Formichetti - Piano / Ricordi kopen? Bied vanaf 299!
Silvio Formichetti (1969) Italiaans Piano / Ricordi
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Jean-Jacques Foulon - Sneeuwlandschap met huizen en overbrugde rivier kopen? Bied vanaf 170!
Jean-Jacques Foulon (1923-1980) Frans Sneeuwlandschap met huizen en overbrugde rivier
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 170
Olivier Lamboray - The Spin of Happiness (2009) kopen? Bied vanaf 649!
Olivier Lamboray (1968) Belgisch The Spin of Happiness (2009)
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 649