Lid sinds 2022 / Wehl, Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 46 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 122 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |