Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 150 x 110 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |