Marion Bakker - Napels

Marion Bakker - Napels kopen? Bied vanaf 150!
Marion Bakker - Napels kopen? Bied vanaf 150!Marion Bakker - Napels kopen? Bied vanaf 150!Marion Bakker - Napels kopen? Bied vanaf 150!
  • Marion Bakker (1958)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1994
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Titel: Napels
Schilder: Marion Bakker
Marion maakte vele reizen naar Italië, het land dat telkens weer een enorme bron van inspiratie voor haar is. Sinds 2000 heeft ze ook daar een atelier.
In goede staat.
Geen beschadigingen.

Marion Bakker (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ECornelissen
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
70 cm
100 cm
70 cm
100 cm