5. Marion Bakker

Marion Bakker (1958)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Marion BAKKER (Beverwijk, 1958)

Marion Bakker - titel onbekend kopen? Bied vanaf 80!

Marion Bakker - titel onbekend

Geplaatst doorPaul_N

Eindtijd13-06-2021 om 21:15

Jaartal1992
Afmetingen65 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst