EPasschier
  5. EPasschier

EPasschier

Lid sinds 2024 / Geldrop, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Jos Verwiel - Trapezi I kopen? Bied vanaf 140!
Jos Verwiel (1954) Nederlands Trapezi I
Afmetingen87 x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
George Ebrin Adingra - Afrikaans abstract gezicht met vogelkoppen kopen? Bied vanaf 540!
George Ebrin Adingra (1933-2005) Ivoriaans Frans Afrikaans abstract gezicht met vogelkoppen
Afmetingen60 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 540
Frans Hogenberg - kopergravure kaart Utrecht kopen? Bied vanaf 250!
Frans Hogenberg (1538-1590) Nederlands Belgisch Duits kopergravure kaart Utrecht
TechniekHandgekleurd
Afmetingen53 x 67 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250