EVart
  5. EVart

EVart

Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland

5 aangeboden items / 275 verkochte items

Piet van Boxel - Aquarel "Var, Castellane" Frankrijk kopen? Bied vanaf 150!
Piet van Boxel (1912-2001) Nederlands Aquarel "Var, Castellane" Frankrijk
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ton Haas - Totem vase - the Meccano Company 2000 kopen? Bied vanaf 50!
Ton Haas (1954) Nederlands Totem vase - the Meccano Company 2000
Afmetingen28 x 17 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Han Krug - Wilde planten - Zes houtsneden 1946 kopen? Bied vanaf 50!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Wilde planten - Zes houtsneden 1946
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50