Floris Meydam (1919-2011)
"LeerdamSerica" fles 1953/58
Bied mee
Afmetingen | 36 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 75
Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland
15 aangeboden items / 280 verkochte items
Afmetingen | 32 x 8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 23 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 37 x 6.5 cm (h x b) |
Afmetingen | 7 x 15 cm (h x b) |
Afmetingen | 14 x 11 cm (h x b) |
Afmetingen | 57 x 9 cm (h x b) |
Afmetingen | 31 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 34 x 11 cm (h x b) |
Afmetingen | 35 x 7 cm (h x b) |
Afmetingen | 10 x 9.5 cm (h x b) |
Afmetingen | 8 x 9.5 cm (h x b) |
Afmetingen | 16 x 21 cm (h x b) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 130 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |