Lid sinds 2024 / Tiel, Nederland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 74 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 56 cm (h x b) |
Gewicht | 5000 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 46 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |