EduardHendrik
  5. EduardHendrik

EduardHendrik

Lid sinds 2024 / Tiel, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Dirk Meesters - Ploegende boer kopen? Bied vanaf 435!
Dirk Meesters (1899-1950) Nederlands Ploegende boer
Afmetingen74 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 435
Fase Madrid - Boomerang Fase bureaulamp kopen? Bied vanaf 390!
Fase Madrid (1964) Spaans Boomerang Fase bureaulamp
Afmetingen41 x 56 cm (h x b)
Gewicht5000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 390
Roger Hebbelinck - Bruges vieux Port kopen? Bied vanaf 40!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Bruges vieux Port
TechniekEts
Afmetingen46 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40