Rob Scholte (1958) Titel “Misdruk”
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 115 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 130