Elitepauper
  5. Elitepauper

Elitepauper

Lid sinds 2022 / Arnhem, Nederland

7 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
7 aangeboden items door deze verkoper

Cees Kortlang - Learning to Fly kopen? Bied vanaf 50!
Cees Kortlang - Learning to FlyGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorElitepauper

Jaartal1989
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Leon Wildenburg - zonder titel, gesigneerd kopen? Bied vanaf 5!
Leon Wildenburg - zonder titel, gesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorElitepauper

Jaartal1980
Afmetingen51.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Claus - `Commedia dell' Arte` & `Eenentwintig Filosofen van de Twintigste Eeuw verbeeld` kopen? Bied vanaf 50!
Eric Claus - `Commedia dell' Arte` & `Eenentwintig Filosofen van de Twintigste Eeuw verbeeld`Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorElitepauper

Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Bilquin - zonder titel (figuur aan tafel) kopen? Bied vanaf 30!
Jean Bilquin - zonder titel (figuur aan tafel)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorElitepauper

Afmetingen60.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Bilquin - zonder titel (figuur met Belgische vlag) kopen? Bied vanaf 30!
Jean Bilquin - zonder titel (figuur met Belgische vlag)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorElitepauper

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Sengl - Unterblumenstück 93 kopen? Bied vanaf 40!
Peter Sengl - Unterblumenstück 93Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorElitepauper

Jaartal1993
TechniekOffset
Afmetingen57.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Warffemius - Globus kopen? Bied vanaf 20!
Piet Warffemius - GlobusGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorElitepauper

Jaartal1992
Afmetingen57 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout