Ootje Oxenaar (1929-2017) Ontwerp 50 gulden biljet | litho
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 21 x 29.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 50