Emy_Weijmar
  5. Emy_Weijmar

Emy_Weijmar

Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Wim Bals - ZOHRA kopen? Bied vanaf 950!
Wim Bals (1973) Belgisch ZOHRA
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 950
Toon Koster - Dorp aan Zee - Cros de Cagne kopen? Bied vanaf 125!
Toon Koster (1913-1989) Nederlands Dorp aan Zee - Cros de Cagne
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125