ErwinKoster
  5. ErwinKoster

ErwinKoster

Lid sinds 2021 / Utrecht, Nederland

12 aangeboden items / 67 verkochte items

12 aangeboden items door deze verkoper

Kees Verhoeven - Haagsche Veer te Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!
Kees Verhoeven - Haagsche Veer te RotterdamGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorErwinKoster
Jaartal1939
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Disselsma - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 40!
Jan Disselsma - KerkinterieurTekening / Aquarel
Geplaatst doorErwinKoster
Jaartal1947
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sirks - Rotterdam - Delftsche Vaart kopen? Bied vanaf 40!
Jan Sirks - Rotterdam - Delftsche VaartGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorErwinKoster
TechniekEts
Afmetingen47 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Westerkerk kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Brandenburg - WesterkerkGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorErwinKoster
TechniekEts
Afmetingen43 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bob Brobbel - Singel - Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Bob Brobbel - Singel - AmsterdamGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorErwinKoster
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adolf Carel Nunnink - Diverse bladen rondom Wereldtentoonstelling Parijs 1855 kopen? Bied vanaf 50!
Adolf Carel Nunnink - Diverse bladen rondom Wereldtentoonstelling Parijs 1855Prenten voor 1900
Geplaatst doorErwinKoster
Periode1800 t/m 1899
TechniekGravure
Afmetingen28 cm x 36 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Judith ten Bosch - Onbekend kopen? Bied vanaf 25!
Judith ten Bosch - OnbekendTekening / Aquarel
Geplaatst doorErwinKoster
Jaartal1963
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen28 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walter Nikkels - Affiche Foto's d'Anton kopen? Bied vanaf 50!
Walter Nikkels - Affiche Foto's d'AntonAffiches
Geplaatst doorErwinKoster
Jaartal1967
TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 26 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Alfred van Neste - Maison Blanche - Brugge kopen? Bied vanaf 50!
Alfred van Neste - Maison Blanche - BruggeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorErwinKoster
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Buytendijk - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 35!
Anton Buytendijk - Abstract landschapGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorErwinKoster
TechniekDroge Naald
Afmetingen58 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Landschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Jurrien Moolhuizen - LandschapSchilderij
Geplaatst doorErwinKoster
Jaartal1966
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin Engelman - Litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman - Litho - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorErwinKoster
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst