Dirk Harting (1884-1970) Duinlandschap
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 31.5 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75