Marie Willeboordse (1902-1989)
Landschap met brug
Bied mee
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 39 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200