Lid sinds 2023 / Hoogeloon, Nederland
5 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 23 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 23 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 26 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 28 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |