Anton Heyboer (1924-2005) 2 kippen - hand ingekleurde ets met rode menie
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 101 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.250