Evenflow2022
  5. Evenflow2022

Evenflow2022

Lid sinds 2022 / rotterdam, Nederland

31 aangeboden items / 28 verkochte items

Anton Heyboer - 2 kippen - hand ingekleurde ets met rode menie kopen? Bied vanaf 1250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 2 kippen - hand ingekleurde ets met rode menie
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Theo Wolvecamp - Les Quatre Saisons, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Les Quatre Saisons, zeefdruk
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Anton Rooskens - Birds 3 kopen? Bied vanaf 375!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Birds 3
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Anton Rooskens - Vogelfiguren, zeefdruk kopen? Bied vanaf 425!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelfiguren, zeefdruk
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Wim Sinemus - Gouache, Geometric Compositie kopen? Bied vanaf 550!
Wim Sinemus (1903-1987) Nederlands Gouache, Geometric Compositie
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
JCJ VANDERHEYDEN - z.t. (blauw kruis) kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands z.t. (blauw kruis)
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Dirk Filarski - Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn kopen? Bied vanaf 2850!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.850
Anton Heyboer - Cancan danseres - zeer groot - Unicum kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan danseres - zeer groot - Unicum
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen71 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Corneille - Zeer groot beeld - Vogel en poes - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 2750!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeer groot beeld - Vogel en poes - Zeer kleine oplage
TechniekHout
Afmetingen30 x 75 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.750
Eugène Brands - Portet van een Dame ## in prijs verlaagd## kopen? Bied vanaf 1750!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Portet van een Dame ## in prijs verlaagd##
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 1.750
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Abstracte compositie
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Anton Rooskens - Vredesduif - zeer vroeg kunstwerk ☆☆ Sterk In prijs verlaagd ☆☆ kopen? Bied vanaf 3125!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vredesduif - zeer vroeg kunstwerk ☆☆ Sterk In prijs verlaagd ☆☆
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.125
Evert Moll - Bedrijvigheid in de Rotterdamse Haven kopen? Bied vanaf 1250!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Bedrijvigheid in de Rotterdamse Haven
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Corneille - Prachtig ingelijst - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtig ingelijst - Vrouw met vogel
TechniekLitho
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Alphons Freijmuth - Abstracte conpositie kopen? Bied vanaf 425!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Abstracte conpositie
TechniekGouache
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Karel Appel - Abstracte compositie - zeer vroege litho kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Abstracte compositie - zeer vroege litho
TechniekLitho
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Sierk Schroder - Zittend naakt - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 225!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Zittend naakt - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 350!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Anton Heyboer - Garnalen vissen YM348 kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Garnalen vissen YM348
TechniekEts
Afmetingen75 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Anton Heyboer - Baddames op het strand ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 595!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Baddames op het strand ## in prijs verlaagd ##
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 875!
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Ans Wortel - " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel kopen? Bied vanaf 375!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel
TechniekGouache
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 375
Kees Salentijn - El Payaso kopen? Bied vanaf 400!
Kees Salentijn (1947) Nederlands El Payaso
TechniekAcryl
Afmetingen43 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Auke de Vries - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 850!
Auke de Vries (1937) Nederlands Geometrische compositie
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Kees Salentijn - El Cato - poes - kopen? Bied vanaf 75!
Kees Salentijn (1947) Nederlands El Cato - poes -
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Kees Salentijn - El Nina kopen? Bied vanaf 225!
Kees Salentijn (1947) Nederlands El Nina
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225