Geller
  5. Geller

Geller

Lid sinds 2023 / Witzenhausen, Duitsland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Paul Bodifee - Bauernhof kopen? Bied vanaf 180!
Paul Bodifee (1866-1938) Nederlands Boerenerf
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Paul Bodifee - Pastellzeichnung kopen? Bied vanaf 180!
Paul Bodifee (1866-1938) Nederlands Pasteltekening
TechniekAquarel
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Paul Bodifee - Holländisches Mädchen kopen? Bied vanaf 190!
Paul Bodifee (1866-1938) Nederlands Nederlands meisje
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 190
Paul Bodifee - Kohlezeichnung kopen? Bied vanaf 180!
Paul Bodifee (1866-1938) Nederlands Houtskool tekening
TechniekHoutskool
Afmetingen31 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Paul Bodifee - Holzkohlezeichnung von Paul Bodifeé kopen? Bied vanaf 180!
Paul Bodifee (1866-1938) Nederlands Houtskooltekening door Paul Bodifeé
TechniekHoutskool
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180