Gerrittuijn
  5. Gerrittuijn

Gerrittuijn

Lid sinds 2023 / Limmen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan de Leeuw - Geen. kopen? Bied vanaf 195!
Jan de Leeuw (1908-1988) Nederlands Geen.
TechniekGouache
Afmetingen87 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 195