Knabstrup Keramik (1997)
Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen
Bied mee
Afmetingen | 16 x 16 x 2 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 20
Lid sinds 2016 / Doorn, Nederland
9 aangeboden items / 131 verkochte items
Afmetingen | 25 x 21 x 7 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 27 x 22 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 12 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 44 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 22 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 15 x 7 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 664 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 19 x 19 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |