Goedgevonden
  5. Goedgevonden

Goedgevonden

Lid sinds 2016 / Doorn, Nederland

9 aangeboden items / 131 verkochte items

Knabstrup Keramik - Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen kopen? Bied vanaf 20!
Knabstrup Keramik (1997) Deens Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen
Afmetingen 16 x 16 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Cortendorf Porzellanfabrik - Albert Stunz groot meisjes kopje met blauwe paardenstaart kopen? Bied vanaf 75!
Cortendorf Porzellanfabrik (1890-1973) Duits Albert Stunz groot meisjes kopje met blauwe paardenstaart
Afmetingen 25 x 21 x 7 cm (h x b x d)
€ 75
Terraco, voorheen St. Joris - Albert Meertens plaquette St Joris en de draak- St Joris Beesel kopen? Bied vanaf 125!
Terraco, voorheen St. Joris (1937-2010) Nederlands Albert Meertens plaquette St Joris en de draak- St Joris Beesel
Afmetingen 27 x 22 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Christina Chalon - ets op Dubbel Leiden RPK watermerk papier: Huiselijk tafereel kopen? Bied vanaf 75!
Christina Chalon (1747-1808) Nederlands ets op Dubbel Leiden RPK watermerk papier: Huiselijk tafereel
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Willem Hendrik van Norden - Bomengroep kopen? Bied vanaf 65!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Bomengroep
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 44 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Elme Glasbruk - Gunnar Ander Sweden: Helder rode vaas lange nek en meloen model kopen? Bied vanaf 45!
Elme Glasbruk (1917-1970) Zweeds Gunnar Ander Sweden: Helder rode vaas lange nek en meloen model
Afmetingen 22 x 9 x 9 cm (h x b x d)
€ 45
Ove Rasmussen - Bronzen zee nymph - nude female kopen? Bied vanaf 275!
Ove Rasmussen (1911-1973) Deens Bronzen zee nymph - nude female
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 7 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 664 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Rijkel Dijkstra - Devotie of knielend kopen? Bied vanaf 500!
Rijkel Dijkstra (1941) Nederlands Devotie of knielend
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 19 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500