HJB05
  5. HJB05

HJB05

Lid sinds 2014 / Zutphen, Nederland

7 aangeboden items / 40 verkochte items

Ronald Tolman - Metamorfose Twee-luik 1982 nr. 2/9 kopen? Bied vanaf 70!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Metamorfose Twee-luik 1982 nr. 2/9
TechniekEts
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Antoon Derkzen van Angeren - Schepen aangemeerd op een kanaal kopen? Bied vanaf 40!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schepen aangemeerd op een kanaal
TechniekEts
Afmetingen29 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Antoon Derkzen van Angeren - Groot zeilschip kopen? Bied vanaf 40!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Groot zeilschip
TechniekEts
Afmetingen39 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ronald Tolman - Ets TV-serie, 2 kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets TV-serie, 2
TechniekEts
Afmetingen19 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Antoon Derkzen van Angeren - Stadsaangezicht met aangemeerde zeilboten + 1 extra ongesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Stadsaangezicht met aangemeerde zeilboten + 1 extra ongesigneerd
TechniekEts
Afmetingen29 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Han van Hagen - het Hargergat bij Groet kopen? Bied vanaf 30!
Han van Hagen (1944) Nederlands het Hargergat bij Groet
TechniekLitho
Afmetingen21 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Han van Hagen - Het Wildrijk St. Maartenszee kopen? Bied vanaf 30!
Han van Hagen (1944) Nederlands Het Wildrijk St. Maartenszee
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30