Henk_11
  5. Henk_11

Henk_11

Lid sinds 2016 / Hilversum, Nederland

8 aangeboden items / 2 verkochte items

Rob Scholte - Jaloezie kopen? Bied vanaf 150!
Rob Scholte (1958) Nederlands Jaloezie
TechniekEts
Afmetingen87 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Piet Warffemius - Apart Together kopen? Bied vanaf 150!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Apart Together
TechniekLitho
Afmetingen69 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Joe Tilson - South Africa anti Apartheid kopen? Bied vanaf 150!
Joe Tilson (1928) Engels South Africa anti Apartheid
Afmetingen89 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Mark Brusse - koppen met tong kopen? Bied vanaf 80!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans koppen met tong
TechniekLitho
Afmetingen67 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Cyprian Koscielniak - Alarmering kopen? Bied vanaf 100!
Cyprian Koscielniak (1948) Nederlands Pools Alarmering
TechniekGouache
Afmetingen48 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Cyprian Koscielniak - Windroos kopen? Bied vanaf 50!
Cyprian Koscielniak (1948) Nederlands Pools Windroos
TechniekGouache
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
€ 50
Cyprian Koscielniak - Mannetje kopen? Bied vanaf 30!
Cyprian Koscielniak (1948) Nederlands Pools Mannetje
TechniekGouache
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 30
Andre Thijssen - Adidaea muscipula kopen? Bied vanaf 200!
Andre Thijssen (1948) Nederlands Adidaea muscipula
TechniekC-Print
Afmetingen64 x 58 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 200