Lid sinds 2024 / Lisse, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 81 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 87 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |