Infohenk
  5. Infohenk

Infohenk

Lid sinds 2015 / Akersloot, Nederland

1 aangeboden items / 10 verkochte items

Anton Pieck - Prins Hendrikkade 1947 kopen? Bied vanaf 150!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Prins Hendrikkade 1947
TechniekGravure
Afmetingen30 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150