Anton Pieck (1895-1987) Prins Hendrikkade 1947
Bied mee
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 30 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150