Ingeborg14
  5. Ingeborg14

Ingeborg14

Lid sinds 2024 / Taarlo, Nederland

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Yvonne Schot - Vrouwen in stad kopen? Bied vanaf 50!
Yvonne Schot (1944) Nederlands Vrouwen in stad
TechniekPotlood
Afmetingen41.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Harmke Haanstra (jr.) - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 50!
Harmke Haanstra (jr.) (1947) Nederlands Spelende kinderen
TechniekPotlood
Afmetingen31.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50