Jenny13
  5. Jenny13

Jenny13

Lid sinds 2013 / Geleen, Nederland

7 aangeboden items / 31 verkochte items

Pieter Scheen - Stilleven met kruik en ajuinen kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Scheen (1874-1952) Nederlands Stilleven met kruik en ajuinen
Afmetingen32 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
FA. (1)
Villeroy en Boch - 3 wandborden voor WWF, Heinrich kopen? Bied vanaf 50!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans 3 wandborden voor WWF, Heinrich
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!
Jos van Riemsdijk (1915-2005) Nederlands sculptuur van een baby
TechniekSteen
Afmetingen14 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Vincent van Gogh - Catalogue des Tableaux kopen? Bied vanaf 50!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Catalogue des Tableaux
TechniekSoftcover
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
€ 50
FA. (1)
De Sphinx - Keramische gedenktegel Staatsmijn Maurits 1916-1967 kopen? Bied vanaf 50!
De Sphinx (1899) Nederlands Keramische gedenktegel Staatsmijn Maurits 1916-1967
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Antiquarisch Boek - H. Tollens Cz. Gezamenlijke Dichtwerken kopen? Bied vanaf 50!
Antiquarisch Boek H. Tollens Cz. Gezamenlijke Dichtwerken
TechniekHardcover
Afmetingen23 cm x 15 cm (h x b)
€ 50