Twee prachtige borden van Royal Doulton uit de "Great Sailing Ships of Discovery" collectie. Originele kunstwerken van John Bentham Dinsdale.
Bord 1 geeft de 'Endeavour' weer: een onderzoeksschip van de Britse Royal Navy dat luitenant James Cook naar Australië en Nieuw-Zeeland voer op zijn eerste ontdekkingsreis van 1768 tot 1771.
Dit is bord nr. 8190C uit een Limited Edition uitgegeven in 1988.
Bord 2 is de afbeelding van de Santa Maria: het vlaggenschip en bevoorradingsschip van Christoffel Columbus, die in 1492 Amerika ontdekte. Op 24 december 1492 leed de Santa Maria schipbreuk voor de kust van Quisqueya, later Hispaniola genoemd. Dit is bord nr. 336B uit een Limited Edition uitgegeven in 1988.
Beide borden zijn in uitstekende vintage staat zonder beschadigingen.
Diameter is 21 cm.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geleen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 18,00
€ 18,00
Europese Unie
€ 24,00
Wereldwijd
€ 36,00