Lid sinds 2023 / Rotterdam, Nederland
4 aangeboden items / 27 verkochte items
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 53 x 74.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 30.5 x 40.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 49 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |