Ronald Boonacker (1955) Route du Soleil I/Zeefdruk op hout (Gratis verzending Nederland)
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 45 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hout |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 175