KJ_Volkers
  5. KJ_Volkers

KJ_Volkers

Lid sinds 2024 / Renkum, Nederland

7 aangeboden items / 15 verkochte items

Jacob Boudewijn Volkers - Pot stilleven kopen? Bied vanaf 30!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Pot stilleven
Afmetingen84.5 x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Jacob Boudewijn Volkers - Dordrecht - Nieuwkerksbuurt kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Dordrecht - Nieuwkerksbuurt
TechniekAquarel
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Zelfportret kopen? Bied vanaf 30!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Zelfportret
Afmetingen45 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Jacob Boudewijn Volkers - Kan met chrysanten kopen? Bied vanaf 30!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Kan met chrysanten
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jacob Boudewijn Volkers - Portret van een jongen kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Portret van een jongen
Afmetingen34.5 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Duif kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Duif
Afmetingen45 x 44.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 50!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Liggend naakt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50