Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Pot stilleven
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 84.5 x 84.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 30