Arthur Bernard (1939) MANNELIJK FIGUUR / KLEURLITHO / 74x74cm / SIG / 1999
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 74 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 30