KUNSTHUIS_BE
  5. KUNSTHUIS_BE

KUNSTHUIS_BE

Lid sinds 2015 / Brasschaat, België

21 aangeboden items / 635 verkochte items

Arthur Bernard - MANNELIJK FIGUUR / KLEURLITHO / 74x74cm / SIG / 1999 kopen? Bied vanaf 30!
Arthur Bernard (1939) Nederlands MANNELIJK FIGUUR / KLEURLITHO / 74x74cm / SIG / 1999
TechniekLitho
Afmetingen74 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jochum Bakker - BEELDENCYCLUS I / OLIEVERF DOEK / 90x90cm / KADER / SIG / 1981 kopen? Bied vanaf 245!
Jochum Bakker (1948) Nederlands BEELDENCYCLUS I / OLIEVERF DOEK / 90x90cm / KADER / SIG / 1981
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 245
Josien Brenneker - MUSICA INDIGUA / KLEURHOUTSNEDE / 55x43cm / KADER / SIG / 1985 kopen? Bied vanaf 25!
Josien Brenneker (1950) Nederlands MUSICA INDIGUA / KLEURHOUTSNEDE / 55x43cm / KADER / SIG / 1985
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen55 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Jos van Doorn - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 79x57cm / KADER / SIG / 1985 kopen? Bied vanaf 35!
Jos van Doorn (1956) Nederlands ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 79x57cm / KADER / SIG / 1985
TechniekLitho
Afmetingen79 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Gerard Hendriks - ABSTRACTIE / KLEUROFFSET / 72x89cm / KADER / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 35!
Gerard Hendriks (1948-2007) Nederlands ABSTRACTIE / KLEUROFFSET / 72x89cm / KADER / SIG / 1988
TechniekOffset
Afmetingen72 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Harrie Gerritz - RODE REGEN / KLEURETS / 72x57cm / KADER / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 45!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands RODE REGEN / KLEURETS / 72x57cm / KADER / SIG / 1984
TechniekEts
Afmetingen72 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Robert Brandy - METIER DE TOUT / ORIGINEEL WERK / 82x66cm / KADER / SIG / 1985 kopen? Bied vanaf 395!
Robert Brandy (1946) Luxemburger METIER DE TOUT / ORIGINEEL WERK / 82x66cm / KADER / SIG / 1985
Afmetingen82 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Jochum Bakker - AFRIKAANSE VROUW / KLEUROFFSET + OLIEVERF / 100x80cm / SIG kopen? Bied vanaf 95!
Jochum Bakker (1948) Nederlands AFRIKAANSE VROUW / KLEUROFFSET + OLIEVERF / 100x80cm / SIG
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 95
Jochum Bakker - STILLEVEN / OLIEVERF KARTON / 112x94cm / KADER / SIG / 1999 kopen? Bied vanaf 225!
Jochum Bakker (1948) Nederlands STILLEVEN / OLIEVERF KARTON / 112x94cm / KADER / SIG / 1999
Afmetingen112 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jochum Bakker - JACHTLUIPAARD / KLEUROFFSET + OLIEVERF / 105x85cm / SIG kopen? Bied vanaf 95!
Jochum Bakker (1948) Nederlands JACHTLUIPAARD / KLEUROFFSET + OLIEVERF / 105x85cm / SIG
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 95
C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992 kopen? Bied vanaf 20!
C.A. Wertheim (1962) Nederlands HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Afmetingen60 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Harrie Gerritz - KOMPOSITIE / KLEURZEEFDRUK / 95x71cm / KADER / 1987 kopen? Bied vanaf 50!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands KOMPOSITIE / KLEURZEEFDRUK / 95x71cm / KADER / 1987
Afmetingen95 x 71 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Martin Engelman - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x55cm / KADER / SIG / 1975 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands FIGUREN / KLEURLITHO / 76x55cm / KADER / SIG / 1975 / PRENT 190
TechniekLitho
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Wilma Schumm - FIGURATIE / OLIEVERF + PLAASTER PANEEL / 71x50cm / KADER / SIG / 1992 kopen? Bied vanaf 20!
Wilma Schumm Nederlands FIGURATIE / OLIEVERF + PLAASTER PANEEL / 71x50cm / KADER / SIG / 1992
Afmetingen71 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 20
Ton van Kesteren - ABSTRACTIE / KLEURZEEFDRUK / 70x100cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Ton van Kesteren (1942) Nederlands ABSTRACTIE / KLEURZEEFDRUK / 70x100cm / SIG
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Peter van den Hurk - STAANDE NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 101x71cm / KADER / SIG / 1985 kopen? Bied vanaf 75!
Peter van den Hurk (1956) Nederlands STAANDE NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 101x71cm / KADER / SIG / 1985
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen101 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75
Jean Ruiter - GESTILEERDE BLOEM / KLEURFOTO BOARD / 93x93cm / KADER kopen? Bied vanaf 20!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands GESTILEERDE BLOEM / KLEURFOTO BOARD / 93x93cm / KADER
TechniekC-Print
Afmetingen93 x 93 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 20