KUNSTHUIS_BE
  5. KUNSTHUIS_BE

KUNSTHUIS_BE

Lid sinds 2015 / Brasschaat, België

55 aangeboden items / 406 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)
55 aangeboden items door deze verkoper
Bernard-Stephan Moldawan - NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 65x50cm / SIG / 1978 kopen? Bied vanaf 25!
Bernard-Stephan Moldawan - NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 65x50cm / SIG / 1978

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1978
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Arma - ABSTRACT FIGUUR / SCULPTUUR BRONS / H=25cm / SIG kopen? Bied vanaf 265!
Ad Arma - ABSTRACT FIGUUR / SCULPTUUR BRONS / H=25cm / SIG

Beeld / Object

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekBrons
Afmetingen25 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Humphrey Bennett - STUDIES NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 81x60cm / SIG / KADER kopen? Bied vanaf 45!
Humphrey Bennett - STUDIES NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 81x60cm / SIG / KADER

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1984
TechniekHoutskool
Afmetingen81 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Hans Vanhorck - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Zurne - SNEEUW / NAAKTE FIGUREN / KLEURETS / 56x76cm / SIG / 1999 kopen? Bied vanaf 25!
Wim Zurne - SNEEUW / NAAKTE FIGUREN / KLEURETS / 56x76cm / SIG / 1999

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Raffaele de Rosa - RIDDER TE PAARD 2-SPAN / KLEURLITHO / 50x69cm / SIG / LIVORNO kopen? Bied vanaf 25!
Raffaele de Rosa - RIDDER TE PAARD 2-SPAN / KLEURLITHO / 50x69cm / SIG / LIVORNO

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Smeets - ABSTRACTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1987 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!
Richard Smeets - ABSTRACTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1987 / VENCE

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leo Musch - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 70x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Leo Musch - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 70x50cm / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hanny Ramaer - NAAKT KOPPEL / KLEURZEEFDRUK / 50x65cm / SIG / 1987 kopen? Bied vanaf 25!
Hanny Ramaer - NAAKT KOPPEL / KLEURZEEFDRUK / 50x65cm / SIG / 1987

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 535!

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Smitz - ROZEN VOOR SANDRA / KLEURETS-AQUATINT / 84x73cm / KADER / SIG / 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Smitz - ROZEN VOOR SANDRA / KLEURETS-AQUATINT / 84x73cm / KADER / SIG / 1980

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen84 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Koster - "2" / KLEURZEEFDRUK + COLLAGE + OPGEHOOGD / 61x72cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 65!
Theo Koster - "2" / KLEURZEEFDRUK + COLLAGE + OPGEHOOGD / 61x72cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekHandgekleurd
Afmetingen61 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Wijngaerdt - BLOEMENPRACHT / OLIEVERF DOEK / 92x80cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 165!
Piet van Wijngaerdt - BLOEMENPRACHT / OLIEVERF DOEK / 92x80cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen92 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Koster - "A" / KLEURZEEFDRUK + COLLAGE + OPGEHOOGD / 61x72cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 70!
Theo Koster - "A" / KLEURZEEFDRUK + COLLAGE + OPGEHOOGD / 61x72cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekHandgekleurd
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Elska 't Hoen - TROPISCH AQUARIUM / ORIGINEEL WERK / 68x87cm / KADER kopen? Bied vanaf 40!
Elska 't Hoen - TROPISCH AQUARIUM / ORIGINEEL WERK / 68x87cm / KADER

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekGouache
Afmetingen68 cm x 87 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Piet Klaasse - 3 JOCKEYS TE PAARD / ORIGINEEL WERK / 66x101cm / KADER / SIG / 1965 kopen? Bied vanaf 65!
Piet Klaasse - 3 JOCKEYS TE PAARD / ORIGINEEL WERK / 66x101cm / KADER / SIG / 1965

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1965
TechniekHoutskool
Afmetingen66 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ortho Owen - GOLFSPELER / EXTENSION / KLEUROFFSET / 72x57cm / KADER / SIG / 1989 kopen? Bied vanaf 30!
Ortho Owen - GOLFSPELER / EXTENSION / KLEUROFFSET / 72x57cm / KADER / SIG / 1989

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1989
TechniekOffset
Afmetingen72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean-Pierre Tack - "UILENSPIEGEL" / ZW-W ETS IN 3 DELEN / 101x76cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 40!
Jean-Pierre Tack - "UILENSPIEGEL" / ZW-W ETS IN 3 DELEN / 101x76cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekEts
Afmetingen101 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit van IJperen - HOLLANDS STADSZICHT / ORIGINEEL WERK / 65x47cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 55!
Gerrit van IJperen - HOLLANDS STADSZICHT / ORIGINEEL WERK / 65x47cm / KADER / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Isa Célini - FANTASY BALLET / NAAKT / KLEURLITHO / 54x69cm /SIG kopen? Bied vanaf 25!
Isa Célini - FANTASY BALLET / NAAKT / KLEURLITHO / 54x69cm /SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Daan de Vries - LOT VAN 4 STUKS / ZW-W HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 35!
Daan de Vries - LOT VAN 4 STUKS / ZW-W HOUTSNEDE / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ira Moskowitz - GRAPHICS RETROSPECTIVE / KLEURLITHO / 92x69cm / KADER / SIG / 1975 kopen? Bied vanaf 30!
Ira Moskowitz - GRAPHICS RETROSPECTIVE / KLEURLITHO / 92x69cm / KADER / SIG / 1975

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Claude Sauzet - LIGGENDE NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 68x82cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 40!
Claude Sauzet - LIGGENDE NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 68x82cm / KADER / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen68 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lou Thissen - CARNAVAL / KLEURZEEFDRUK / 65x60cm / SIG / 2003 kopen? Bied vanaf 25!
Lou Thissen - CARNAVAL / KLEURZEEFDRUK / 65x60cm / SIG / 2003

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal2003
Afmetingen65 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - KLASSIEK MANNENHOOFD / KLEURZEEFDRUK / 87x61cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Gerti Bierenbroodspot - KLASSIEK MANNENHOOFD / KLEURZEEFDRUK / 87x61cm / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen87 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke Boomsma - PHILADELPHIA LION / KLEURZEEFDRUK / 99x70cm / SIG / 1992 kopen? Bied vanaf 25!
Marijke Boomsma - PHILADELPHIA LION / KLEURZEEFDRUK / 99x70cm / SIG / 1992

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1992
Afmetingen99 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Niemeyer - STRIJDLUST / KLEURZEEFDRUK / 100x70cm / SIG / 1989 kopen? Bied vanaf 25!
Albert Niemeyer - STRIJDLUST / KLEURZEEFDRUK / 100x70cm / SIG / 1989

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1989
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!
Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1964
TechniekProefdruk
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
Monick Bres - BLANK MERMAID / ORIGINEEL WERK / 57x77cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Monick Bres - BLANK MERMAID / ORIGINEEL WERK / 57x77cm / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1964
TechniekProefdruk
Ger Lataster - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x92cm / KADER / SIG / 1992 kopen? Bied vanaf 55!
Ger Lataster - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x92cm / KADER / SIG / 1992

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002 kopen? Bied vanaf 30!
Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marc Vosch - MENIGTE VAN MENSEN / KLEURETS / 50x60cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 35!
Marc Vosch - MENIGTE VAN MENSEN / KLEURETS / 50x60cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jac Gijzen - "NEPAL" / ABSTRACTIE / OLIEVERF PAPIER / 61x78cm / KADER / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 30!
Jac Gijzen - "NEPAL" / ABSTRACTIE / OLIEVERF PAPIER / 61x78cm / KADER / SIG / 1988

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1988
Afmetingen61 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rudolf Bikkers - PRELUDE / KLEURZEEFDRUK / 63x63cm / KADER / SIG / 1994 kopen? Bied vanaf 35!
Rudolf Bikkers - PRELUDE / KLEURZEEFDRUK / 63x63cm / KADER / SIG / 1994

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1994
Afmetingen63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guy Donkers - NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 62x74cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 65!
Guy Donkers - NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 62x74cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekGouache
Afmetingen62 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Max Selen - ONDERBROEKJE / KLEURLITHO / 70x53cm / KADER / SIG / 1976 kopen? Bied vanaf 35!
Max Selen - ONDERBROEKJE / KLEURLITHO / 70x53cm / KADER / SIG / 1976

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guy Donkers - NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 71x58cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 65!
Guy Donkers - NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 71x58cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Ger Stallenberg - OCEAAN / KLEURLITHO / 74x85cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 55!
Ger Stallenberg - OCEAAN / KLEURLITHO / 74x85cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirk Celis - HOOFD / ORIGINEEL WERK / 67x51x5cm / KADER kopen? Bied vanaf 30!
Dirk Celis - HOOFD / ORIGINEEL WERK / 67x51x5cm / KADER

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen67 cm x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Charles Hollman - DOOIWEER / OLIEVERF PANEEL / 64x83cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 125!
Charles Hollman - DOOIWEER / OLIEVERF PANEEL / 64x83cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen64 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Willeke van Tijn - BACHANAAL MET NAAKTEN / PASTELKRIJT / 122x143cm / GROOT KADER SIG kopen? Bied vanaf 105!
Willeke van Tijn - BACHANAAL MET NAAKTEN / PASTELKRIJT / 122x143cm / GROOT KADER SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1999
Afmetingen122 cm x 143 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willeke van Tijn - SCENE MET HOND / PASTELKRIJT / 43x50cm / KADER / SIG / 1997 kopen? Bied vanaf 40!
Willeke van Tijn - SCENE MET HOND / PASTELKRIJT / 43x50cm / KADER / SIG / 1997

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1997
Afmetingen43 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Menno Bauer - TOT SCHRIK VAN HET VERDRIET / KLEURZEEFDRUK / 56x76cm / SIG / 1992 kopen? Bied vanaf 25!
Menno Bauer - TOT SCHRIK VAN HET VERDRIET / KLEURZEEFDRUK / 56x76cm / SIG / 1992

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 195!
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen68 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Raffaele de Rosa - RIDDERS TE PAARD / KLEURLITHO / 56x68cm / SIG / LIVORNO kopen? Bied vanaf 25!
Raffaele de Rosa - RIDDERS TE PAARD / KLEURLITHO / 56x68cm / SIG / LIVORNO

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Bijmoer - LOT VAN 2 WERKEN / ORIGINEEL WERK / 35x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 75!
Wim Bijmoer - LOT VAN 2 WERKEN / ORIGINEEL WERK / 35x50cm / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 25!
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
George van Herwaarde - CIRCO / KLEURZEEFDRUK / 83x73cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 40!
George van Herwaarde - CIRCO / KLEURZEEFDRUK / 83x73cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst