Jon Marten (1934)
ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 71x56cm / KADER / SIG
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 71 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 45