Karl_und_Ingrid
  5. Karl_und_Ingrid

Karl_und_Ingrid

Lid sinds 2023 / Köln, Duitsland

7 aangeboden items / 4 verkochte items

Martin Reisberg - Aktzeichnung kopen? Bied vanaf 75!
Martin Reisberg (1923-2020) Amerikaans Belgisch Naakt tekening
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Martin Reisberg - Portrai eines Kindes (4 Jahre) kopen? Bied vanaf 60!
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen62 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Martin Reisberg - Portrai eines Kindes (2 Jahre) kopen? Bied vanaf 60!
Martin Reisberg (1923-2020) Amerikaans Belgisch Portret van een kind (2 jaar)
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen41.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Bitia Rosendor - Bauernhaus / Fermette Oosterkerke kopen? Bied vanaf 45!
Bitia Rosendor (-2013) Belgisch Boerderij/Fermette Oosterkerke
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Bitia Rosendor - Westkapelle - Fermettes kopen? Bied vanaf 75!
Bitia Rosendor (-2013) Belgisch Westkapelle - Boerderijen
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Bitia Rosendor - Rittersporn kopen? Bied vanaf 60!
Bitia Rosendor (-2013) Belgisch Rittersporn
TechniekAquarel
Afmetingen73.75 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Bitia Rosendor - Drei kleine Blumenbilder kopen? Bied vanaf 30!
Bitia Rosendor (-2013) Belgisch Schiff
Afmetingen12.5 x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 30