Lid sinds 2015 / Eindhoven, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 42 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 40 x 11 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |