Chris Snijders (1881-1943) Vismarkt, Lutherse Kerk No.18/100
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 45 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 130