LRidder
  5. LRidder

LRidder

Lid sinds 2023 / Kerkrade , Nederland

6 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Bevort - Onbekend kopen? Bied vanaf 350!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Onbekend
Afmetingen84 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Vallauris Keramiek - Thee set kopen? Bied vanaf 50!
Vallauris Keramiek (1900) Frans Thee set
Afmetingen30 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Vallauris Keramiek - Sierpotten kopen? Bied vanaf 50!
Vallauris Keramiek (1900) Frans Sierpotten
Afmetingen35 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht2500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Vallauris Keramiek - Soep set kopen? Bied vanaf 50!
Vallauris Keramiek (1900) Frans Soep set
Afmetingen18 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Vallauris Keramiek - Sierstukken kopen? Bied vanaf 50!
Vallauris Keramiek (1900) Frans Sierstukken
Afmetingen25 x 30 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Vallauris Keramiek - Siervaas kopen? Bied vanaf 50!
Vallauris Keramiek (1900) Frans Siervaas
Gewicht1200 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50