Lid sinds 2022 / Afroditekade 42, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 55 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 55 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 90 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |