Lauree
  5. Lauree

Lauree

Lid sinds 2022 / Afroditekade 42, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen55 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Armando - Kleurengiclee DIE BLUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 130!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BLUME Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen55 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Dolf Verlinden - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Dolf Verlinden (1960) Nederlands zonder titel
Afmetingen90 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120